En Ünlü Savaş Oyunları

En Ünlü Savaş Oyunları

122
0
PAYLAŞ
gta_destek

gta_destekGelmiş geçmiş en güzel strateji oyunlarını sizler için derledik. Efsane olmuş bu oyunlara bayılacak, oynamadan geçemeyeceksiniz. Oyun severlerin ve oyun piyasasını bilenlerin çok iyi bildiği en ünlü strateji oyunları hala oynanmaya devam eden heyecanlı, eğlenceli ve keyifli oyunlardır.
GTA GANGSTER CITY
GTA Gangster City oyunu GTA2 oyunundaki gibi üstten görünüm ile oynanmaktadır. Oyundaki amaç Gangsterlerin hüküm sürdüğü şehirde çeteleri çökerterek lider konuma geçebilmek! Tabii bu aşama aşama gerçekleşebilecek bir senaryo oluyor. Retro tarzı ile kendini sevdirecek bir Gangster savaş oyunudur.
RISE OF NATIONS
11 yıl önce geliştirilmesine rağmen hala büyük bir heyecanla ve keyifle oynanan Rise of Nations, sıra tabanlı stratejili ve satranç vari havada bir numaralı bir strateji oyunudur. Görsellik, derinlik ve eğlencesinden bir şey kaybetmeden yıllardır oynanmakta ve daha uzun yıllar da oynanacağa benzemektedir. Yeni stratejiler denemek isteyenler için mükemmel bir oyun olan Rise of Nations, tek başına oynandığı gibi ikinci bir oyuncu ile birlikte de oynanabilmektedir. Gerçek zamanlı oyunlar içinde bir numaradır.
DRAGON BALL Z BATTLE
Anime severlerin asla unutamadığı karakterlerin başında Dragon Ball geliyor. Dragon Ball z Battle Bu bölümde de diğer bölümlerde olduğu gibi iki kişi bir şekilde savaşabilecek ve Goku, Vegeta, Freeza, Gohan, Majin Buu gibi birçok karakteri dövüşlerinde kullanabileceksin. Toplamda 32 adet dövüşçü bulunmakta. Dilediğin karakteri seçerek dilediğin şekilde dövüşüyor.
AGE OF EMPIRES II
İlk olarak bir ırk seçilerek başlanan oyun, gerçek zamanlı popüler bir strateji oyunudur. Oyunda yapılar kurulmakta, yapı kurabilmek için de et, odun, taş ve altın gibi sermaye gerekmektedir. Oyundaki işçilerle bu sermayeler toplanarak yapı kurmaya devam edilmektedir. İşçilere ev yaptırılmakta, oynadıkça çok güzel eserler ortaya çıkmaktadır. Yapılardan çıkan askerlerle karşı tarafla savaşılan oyunda oyuncu birçok egosunu tatmin ederek keyifli vakit geçirmektedir. 1999 yılında piyasaya çıkmıştır. 2 Player oyun desteği sunmaktadır. İlk serisine göre Age of Empires 2 adeta tarihin derinliklerinde gezinti yapmayı sağlamaktadır. İzometrik 2D yapısı ile ve oyun içi grafik tasarımları ile oyuncuyu adeta hapsetmektedir. Küçük bir yapı ile başlayan süreç, hayal gücüne bağlı olarak mükemmel tasarımda eserlerle devam etmektedir. 1 ve 3’e göre en keyifli serisidir.
COMPANY OF HEROES
2006 yılında çıkan Company of Heroes, 2. Dünya savaşı üzerine kurgulanmış muhteşem bir oyundur. Savaş oyunlarını sevenler için keyifli ve eğlenceli bir oyun olarak tercih edilmektedir. Piyadeler oldukça hızlı hareket etmekte, tanklar savaş alanında çok farklı şeyler yapabilmektedir. Seslendirme ve grafik kalitesi mükemmel olup, oyuncuların stratejiyi çok iyi anlamasını sağlamaktadır.
STARCRAFT
Çıkış yılı 1998’dir. Kalitesi mükemmel olan StarCraft, gerçek zamanlı strateji türündedir. Günümüzde StarCraft Güney Kore’nin milli sporu olmuştur. Kullandığı algoritma ve kodlamalar Amerika’da birçok üniversitenin derslerinde okutulmaktadır. Oyunda Protos, Zerg ve Terran adlı üç ırk bulunmakta ve her birinin kendine özgü olan yetenekleri oyunda tüm detayları ile ortaya konulmaktadır. Çıktığı yıldan günümüze gerçek zamanlı strateji oyunları içinde en iyisi olarak oynanmaya devam etmektedir. Oyunda kaynak toplanmakta, asker üretilerek saldırılmakta ve sürekli hareket halinde olunmaktadır. 2. sürümünün çıkmasına rağmen hala oynanmaya devam eden StarCraft, 200 kişilik ünite sınırlaması ile düzenli savaşa imkan veren bir savaş oyunudur.

PAYLAŞ
Önceki makaleEn Çok Oynanan Oyunlar: Kral Oyunları oyunuoyna.org ’da Sizleri bekliyor
Sonraki makaleGrand Theft Auto Serileri
Gtadestek.com 7 Nisan 2013 yılından beri siz değerli Gta oyuncularına Kaliteli paylaşımlar sunarak Sitemizde güzel vakit geçirmenizi ayrıca Gta oyunlarına değer katacak araba yamaları ve diğer mod paylaşımlarıyla oyunu sıkılmadan oynamanızı sağlayacak içerikler üretiyoruz.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK