GTA Modları

GTA Modları

183
0
PAYLAŞ
gta_mods

gta_modsÖzellikle de son versiyon olan GTA 5 ile milyonlarca GTA oyunu severleri büyük bir mutluluğa boğan bu kaliteli oyun için üstelik birçok farklı ve harika mod da bir araya getirilmiş durumda. Bu sayede Grand Theft Auto oyunu çok daha keyifli bir şekilde oynanabilecek.

Çok uzun yıllar önce piyasaya çıktığı dönem bilgisayar oyunları arasında büyük bir patlama yapan ve adeta devrim yaratan GTA serisinin şimdi nihayet GTA 5 serisi de gelmiş durumda. Bunun için de bu oyun hayranı birçok kişi uzun bir süredir büyük bir merak içinde oyunun bu yeni versiyonunu bekliyordu ki PC formatı adına piyasaya çıkmış durumda.
Oyun Modlu Haline Getirildi
Bilindiği üzere Rockstar Games tüm GTA serileri adına GTA modları yapımı için fırsat tanıyordu. Fakat bu sefer GTA 5 için firma bu konuda işi sağlama bağlamak ve böyle bir duruma izin vermemek adına bir takım önlemler almışlar ve hatta yaptıkları açıklamada GTA 5’in hiçbir şekilde kırılamaz olduğunu dile getirmişlerdi. Fakat oyun piyasaya çıkalı henüz ikinci gün iken 3DM bu oyunu crack halinde piyasaya sundu. Fakat tüm bunların yanı sıra bilindiği üzere GTA 4 için beklenen o son derece keyifli modlar görünmemişti.
Bu durum GTA5 adına değişmiş durumda. Birçok farklı ve kids games hale gelmiş modlar bu oldukça kaliteli ve keyifli oyunda bulunabilecek. Bu kişisel modlar arasında milyonlarca GTA oyunu hayranı bir önceki seriye göre bu defa aradığını bulacak. Bunun için de birçok farklı ve eğlenceli modlar arasında parçalamak, yıkmak ve benzeri birçok mod oyun severleri beklemektedir.
Araç Adına Kontrol Modu
GTA 5 dendiği zaman akla ilk gelen elbette birbirinden farklı araçlardır. Ancak artık GTA 5 serisinde aracın akla gelebilecek her türlü donanımı ya da özelliği car sayesinde son derece kolay bir şekilde ve her şeyi ile çalıştırılabilecek. Aracın iç kısımdaki ışıkları bile kolay bir şekilde açılıp kanabilecekken, asıl önemli noktalardan biri aracın sinyallerinin kontrolü oyuncuda olacak.
Bir diğer yandan yine aracın arka ve ön kısmındaki kaput ve bagaj da açılıp kapanabilme noktasında oyuncunun kontrolünde olacak. Birçok oyun severi bu durum pek tatmin eder mi bilinmez ancak durum sadece tüm bunlarla da sınırlı kalmıyor. Aynı zamanda GTA modları ile araç her ne kadar büyük bir hızla seyir halinde olsa bile yine de aracın kapısı açılabilir ve bu sayede araçtan çıkma şansı yakalanabilir.

PAYLAŞ
Önceki makaleGrand Theft Auto Serileri
Sonraki makaleRed Dead Redemption 2 Pc Versiyonu Çıkacak mı ?
Gtadestek.com 7 Nisan 2013 yılından beri siz değerli Gta oyuncularına Kaliteli paylaşımlar sunarak Sitemizde güzel vakit geçirmenizi ayrıca Gta oyunlarına değer katacak araba yamaları ve diğer mod paylaşımlarıyla oyunu sıkılmadan oynamanızı sağlayacak içerikler üretiyoruz.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK