Legend Online Oyun İncelemesi

Legend Online Oyun İncelemesi

140
0
PAYLAŞ
legend__

Merhaba arkadaşlar. Bugün sizlere, son zamanların en popüler online oyunlarından olan Legend Online hakkında kısa bilgiler vereceğiz. Oynayan veya oynayaman herkesin kulak aşinalığı vardır. Oynayanların büyük keyif aldığı bu oyuna başlarken öncelikle bir karakter seçiyorsunuz. Oyunun içinde toplamda 3 karakter var. Bunlar; savaşçı, büyücü ve okçudur. Savaşçı, oyunun can seviyesi, atak gücü ve defansı en yüksek olan karakterdir.

Genelde tank olarak kullanılır. Birlik savaşlarında en önde konumlanıp, düşman saldırılarına göğüs geren karakterdir. Vuruşları güçlü olduğu gibi, alacağı hasarda oldukça düşüktür. Ekstra özellik olarak, tüm takıma kalkan verebilir. Sağlam oyuncuların elinde büyük işler başarabilirler. İkinci karakter olarak büyücü; toplu saldırıları ile ünlüdür.

Savunması savaşçıya göre düşüktür fakat birden fazla düşmana aynı anda hasar verebilme yeteneğine sahiptir. Bunun yanında, savaştaki takım arkadaşlarına ekstra özelliklerde sağlayabilirler. Bunlardan en önemlisi ve hayat kurtarabileni, can takviyesidir. Son olarak okçu karakteri, kritik damageleriyle ünlüdür. Uygun taşlarla desteklenen okçu karakterleri, yeri geldiği zaman iki kat yükseklikte vuruşlar sergileyebilirler. Defansları diğer karakterlere göre düşük olsa bile, hep toplu hem tekli savaşlarda oldukça iyi konuma gelebilirler.

Oyunda iki adet para birimi mevcuttur. Bunlardan birisi oyun içinde kazanılabileceği gibi, diğerine nakit karşılığında sahip olunabiliyor. Oyun içinde sahip olunan birim ‘Altın‘ olarak nitelendiriliyor. Nakit ile alabileceğimiz ise ‘Elmas‘dır. Elmas, oyunun her alanında oyunculara lazım oluyor fakat elmasa sahip olmadan da gayet keyifli oyun deneyimi yaşayabilirsiniz.

Oyunda amaç, karakterinize ait bir köyü, geliştirip en üst seviyeye getirmek. Bununla birlikte, üyesi olduğunuz birliği, birinci birlik yapmaktır. Oyun içinde ki aktivitelere göz atacak olursak, günde 3 kere gerçekleşen boss savaşları vardır. Bu savaşlarda yüksek miktarda altın kazanabilirsiniz. Boss canavarına vurduğunuz damage ile doğru orantılı altın kazanacaksınız.

Kazandığınız altınlar ile kader geliştirmeden tutunda, silahlarınızın gücünü arttırmaya kadar bir çok eylem gerçekleştirebilirsiniz. Diğer bir aktivite Kahraman Sarayıdır. Kahraman sarayına ekip arkadaşlarınızla karşınıza çıkan güçlü yaratıkları öldürerek son bossa gelirsiniz. Sonucunda size değerli hediyeler verilecektir. Diğer aktivite ve en çok ihtiyacımız olan taşların bulunduğu bölüm olan, Labirenttir.

Labirentte ki katlarda bulunan canavarları tek tek öldürerek, çıkabildiğiniz kadar çıkacaksınız. Her 5 katta bir size değerli taş atacaktır. Bu taşları geliştirip, kıyafetlerinize veya silahınıza takıp, gücünüze güç katabilirsiniz. Bana göre en zevkli kısmı ise, Birlik savaşları. Random olarak eşleştirilen ilk 10 birliğin, eleme usulü karşılaşmalarına verilen isimdir. Birinci olan birlik üyelerine güzel ödüller verilmektedir. Sizlerde değişik bir oyun deneyimi yaşamak isterseniz, Legend Online ‘ı denemelisiniz.

Legend online’a üye olmak için link’e tıklayarak üye olabilirsiniz.(http://www.oyunkaydol.com/legend-online-lotr-kaydol/)

PAYLAŞ
Önceki makale[GTA IV] Volkswagen Golf GTI Mk6 Araba Yaması
Sonraki makale[GTA IV] Mercedes Benz S 500 W222 Araba Yaması
Gtadestek.com 7 Nisan 2013 yılından beri siz değerli Gta oyuncularına Kaliteli paylaşımlar sunarak Sitemizde güzel vakit geçirmenizi ayrıca Gta oyunlarına değer katacak araba yamaları ve diğer mod paylaşımlarıyla oyunu sıkılmadan oynamanızı sağlayacak içerikler üretiyoruz.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK