Need For Speed Araba yamaları

Need For Speed Araba yamaları

267
0
PAYLAŞ
honda_nfs_underground2

honda_nfs_underground2

Need for speed araba yarışı oyunudur. Oyunda birçok araba modeli olsada yeni çıkan ve bazı araba markaları oyunda mevcut değildir.Need for speed Underground 2 oyunu eski bir araba yarışı oyunu olduğu için yeni model ve markalar oyunda yer almamaktadır. Need for speed Underground 2 araba yamaları indirerek oyunda olmayan arabaları oyuna ekleyip sürebilirsiniz. Opel, Peugeout , Tofaş , Volvo , Honda , Mercedes-Benz , BMW, Volkswagen gibi bu araba markalarını oyunda görebilirsiniz.

Doğru şekilde yüklediyseniz eğer yüklediğiniz araba modifiye edilebilir ve performans paketleri ekleyebilirsiniz. Formula 1 araçları bile indirerek oyunda kullanabilmeniz mümkün. Need fpr speed Underground 2 araba yamaları oldukça kolay yüklenir İndirdiğiniz araba yamaları içerisinde , arabayı nasıl yükleyeceğinizi anlatan beni oku dosyaları mevcuttur. Bu dosyalardaki adımları izleyerek yada sitede bulunan nasıl yüklenir bölümüne göz atarak araba yamaları yükleyebilirsiniz.

PAYLAŞ
Önceki makale[GTA SA] BMW E36
Sonraki makale[GTA IV] BMW R 1100 R
Gtadestek.com 7 Nisan 2013 yılından beri siz değerli Gta oyuncularına Kaliteli paylaşımlar sunarak Sitemizde güzel vakit geçirmenizi ayrıca Gta oyunlarına değer katacak araba yamaları ve diğer mod paylaşımlarıyla oyunu sıkılmadan oynamanızı sağlayacak içerikler üretiyoruz.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK