Red Dead Redemption 2 Pc Versiyonu Çıkacak mı ?

Red Dead Redemption 2 Pc Versiyonu Çıkacak mı ?

101
0
PAYLAŞ
reddeadredemption2

reddeadredemption2Vahşi batı severlerin mutlaka ismini duyduğu ve daha sonra sadece Playstation ve konsol grubuna çıkartılmış bir oyun olduğunu öğrenip üzüldüğü bir oyun serisi Red Dead Redemption.

Call Of Juarez tarzıyla Rockstar Games’in en iyi oyunlarından biri diyebiliriz Red Dead Redemption’a. Geçen haftalarda oyunun yeni versiyonu firma yetkilileri tarafından duyuruldu. Ardından da bir fragman paylaşıldı hemen burada yayınlayıverelim..


Peki bu oyun Bilgisayar üzerinden oyun oynayan ve bilgisayardan oyun oynamayı sevenlere kavuşacak mı ? Gta 4’te başlayan konsol aşkı, Gta 5’te de devam etti. Fakat oyuncuların yoğun baskısı sayesinde bu iki oyunun da PC versiyonu çıkartıldı. Gta 5’in pc versiyonu çok kaliteli ve optimizasyon sorunları olmadan çıksada Gta 4 pc versiyonu çok sıkıntılıydı.

Fakat firma yetkilileri sürekli olarak güncelleyerek Gta 4 ‘ü de oynanabilir bir bilgisayar oyunu haline getirmişti. Yine aynı şey bu oyun içinde geçerli olacak. Red Dead Redemption 2 bilgisayar versiyonu ile de piyasaya sürülecek. Fakat oyun çıktıktan ne kadar süre sonra sürülür bu tam olarak tahmin edilmese de Rockstar’ın gündemde kalmak için böyle bir yöntem seçtiği de söylenenler arasında.

Gta‘nın kardeşi Red Dead Redemption 2’yi bilgisayarda oynamak dileğiyle hepinize iyi oyunlar.

PAYLAŞ
Önceki makaleGTA Modları
Sonraki makaleGta Vice City Full Savegame (Bütün Görevler Bitirilmiş)
Gtadestek.com 7 Nisan 2013 yılından beri siz değerli Gta oyuncularına Kaliteli paylaşımlar sunarak Sitemizde güzel vakit geçirmenizi ayrıca Gta oyunlarına değer katacak araba yamaları ve diğer mod paylaşımlarıyla oyunu sıkılmadan oynamanızı sağlayacak içerikler üretiyoruz.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK