Gta 5 Bilgisayar Versiyonu Ne zaman Çıkacak ?

Anasayfa » Grand Theft Auto V(GTAV) » Gta 5 Bilgisayar Versiyonu Ne zaman Çıkacak ?

Gönderen: admin Tarih: 18 Eylül 2013. Yorum Yok

Gta 5 Bilgisayar Versiyonu Ne zaman Çıkacak ? resim

Birçoğumuz gta serisini bilgisayarda oynayarak bitirmişizdir. Çünkü bilgisayarda aldığımız keyfi PS3 veya XBOX da alamayacağımızı düşünüyorum. Amazon 17 eylülden önce yani 15 Eylülde oyunu dağıtmaya başlaması ile olaylı bir çıkış yaptı gta 5. bu yüzden 17 Eylülden önce Torent sitelerine düştü ve birçok XBOX ve PS3 oyuncusu oyunu erkenden oynama şansı buldu korsan versiyonu ile.

Linkleme servisi Reddit’te ise yer alan bazı haberler Rockstar Games’in net bir açıklama yapmamasına rağmen Pc versiyonununda hazırlandığını kanıtlıyor. Çünkü birçok oyuncu oyunu oynamaktan ziyade Kaynak kodlarını kontrol ederek Pc versiyonunun da gelip gelmeyeceği hakkında bilgi sahibi olmak istedi. Bu yüzden ulaşılan oyunun kaynak kodlarında Pc versiyonu ile alakalı buluntulara rastlandı.

Bilgisayardaki versiyonlarda özellikle de Gta IV ‘te çok büyük sorunla karşılaşan Rockstar Games Gta 5 PC versiyonu hakkında çıkıp çıkarmayacakları şüpheliydi ama Bilgisayar oyunları pazarı diğer oyun pazarlarından daha büyük olduğunu göz önüne alırsak bu pazarda da kazanmak isteyeceklerdir.

Bu süre birkaç ay sürsede önümüzdeki aylarda Gta 5 Bilgisayar Versiyonunu görmemiz normal olacaktır.

Kaynak : Gtadestek.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>