Gta Şifreleri

Gta Şifreleri

Aşağıdaki Bağlantılara tıklayarak dilediğiniz oyunun şifrelerini görüntüleyebilirsiniz.

Gta 5 Hileleri – Gta V Şifreleri Hepsi Bir Yerde

gta5hileleri

Serinin son oyunu Gta 5 piyasaya çıktı. Olaylı bir çıkış yapan ve Dünyanın en pahalı Oyunu olarak adlandırılan Gta 5 hileleri de gün yüzüne çıkmaya başladı. Bizde sizler için bütün gta 5 şifrelerini tek bir sayfada bulabileceğiniz bir sayfa hazırladık. Gta 5 XBOX hileleri , GTA V PS3 Şifreleri ve GTA 5 PC Hileleri hepsini bir yerde topladık.

-Gta 5 Şifreleri / GTA 5 PC Hileleri

Gta IV Hileleri – Şifreleri Hepsi Bir Yerde

gta4_hileleri

Gta 4 için hazırlanmış hile sayfamıza gitmek için aşağıdaki bağlantıya tıklamanız yeterlidir. Gta 4 şifreleri , gta hileleri , gta 4 silah hilesi , gta 4 can hilesi , gta 4 helikopter hilesi , gta 4 motorsiklet hilesi , gta 4  araba hilesi , Gta 4 polisten kurtulma şifresi gibi birçok şifre mevcuttur. Hileyi aktif edebilmek için oyun ekranından cep telefonuna aşağıdaki sayfada bulunan kodları girmeniz yeterli olacaktır.

-Gta 4 Şifreleri-Gta 4 Hileleri

Gta San Andreas Şifreleri – Hileleri Bütün Hileleri Bir Yerde

gta_san_andreas_hileleri2

Gta San andreas oyunu için hazırladığımız hile sayfamız sizlerle. Sayfamızda bütün hile kodlarına ulaşabilirsiniz. Gta san şifreler , Gta san andreas hileleri , Gta san andreas silah şifresi , Gta san can şifresi , Gta san andreas polisten kurtulma kodu , gta hile kodları.Hileyi aktif edebilmek için oyun ekranında direk olarak yazabilirsiniz. Hileyi tekrar kapatmak istiyorsanız eğer aynı kodu tekrar yazarak aktif olan hileyi kapatabilirsiniz.

-Gta San Andreas Hileleri

Gta Vice City Hileleri – Bütün Şifreler

vicecity

Gta Vice city hilelerinin hepsine ulaşabileceğiniz bir sayfa hazırladık. Gta Vice City Hileleri , gta vice city şifreleri , uçma şifresi , yüzme şifresi , hız şifresi , can şifresi , silah şifresi , gelişmiş silah şifresi gibi birçok hile koduna ulaşabileceğiniz sayfamız aşaıda yer almaktadır. Hileleri açmak için oyun ekranındayken veya ESC tuşuna basarak hile konudu yazmanız yeterlidir.

-Gta Vice City Hileleri

GTA III Şifreleri

gta3_sifreleri

Gta oyunlarının yine sevilen bir parçası olan Gta III hileleri ile yine yanınızda olmaya devam ediyoruz.Gta 3 için ihtiyaç duyacağınız bütün hileleri bir yazıda sizler için topladık. Bu hileler yardımıyla oyunda geçemediğiniz hiçbir bölüm veya görev kalmayacak. Artık Gta 3’te araba sürerken arabanın uçma keyfini yaşayabileceksiniz.

-Gta 3 Şifreleri