Gta Şifreleri

Gta 5 Hileleri – Gta V Şifreleri Hepsi Bir Yerde

Gta Şifreleri resim

Serinin son oyunu Gta 5 piyasaya çıktı. Olaylı bir çıkış yapan ve Dünyanın en pahalı Oyunu olarak adlandırılan Gta 5 hileleri de gün yüzüne çıkmaya başladı. Bizde sizler için bütün gta 5 şifrelerini tek bir sayfada bulabileceğiniz bir sayfa hazırladık. Gta 5 XBOX hileleri , GTA V PS3 Şifreleri ve GTA 5 PC Hileleri hepsini bir yerde topladık.

-Gta 5 Şifreleri

Gta IV Hileleri – Şifreleri Hepsi Bir Yerde

Gta Şifreleri resim

Gta 4 için hazırlanmış hile sayfamıza gitmek için aşağıdaki bağlantıya tıklamanız yeterlidir. Gta 4 şifreleri , gta hileleri , gta 4 silah hilesi , gta 4 can hilesi , gta 4 helikopter hilesi , gta 4 motorsiklet hilesi , gta 4  araba hilesi , Gta 4 polisten kurtulma şifresi gibi birçok şifre mevcuttur. Hileyi aktif edebilmek için oyun ekranından cep telefonuna aşağıdaki sayfada bulunan kodları girmeniz yeterli olacaktır.

-Gta 4 Şifreleri-Gta 4 Hileleri

Gta San Andreas Şifreleri – Hileleri Bütün Hileleri Bir Yerde

Gta Şifreleri resim

Gta San andreas oyunu için hazırladığımız hile sayfamız sizlerle. Sayfamızda bütün hile kodlarına ulaşabilirsiniz. Gta san şifreler , Gta san andreas hileleri , Gta san andreas silah şifresi , Gta san can şifresi , Gta san andreas polisten kurtulma kodu , gta hile kodları.Hileyi aktif edebilmek için oyun ekranında direk olarak yazabilirsiniz. Hileyi tekrar kapatmak istiyorsanız eğer aynı kodu tekrar yazarak aktif olan hileyi kapatabilirsiniz.

-Gta San Andreas Hileleri

Gta Vice City Hileleri – Bütün Şifreler

Gta Şifreleri resim

Gta Vice city hilelerinin hepsine ulaşabileceğiniz bir sayfa hazırladık. Gta Vice City Hileleri , gta vice city şifreleri , uçma şifresi , yüzme şifresi , hız şifresi , can şifresi , silah şifresi , gelişmiş silah şifresi gibi birçok hile koduna ulaşabileceğiniz sayfamız aşaıda yer almaktadır. Hileleri açmak için oyun ekranındayken veya ESC tuşuna basarak hile konudu yazmanız yeterlidir.

-Gta Vice City Hileleri

GTA III Şifreleri

Gta Şifreleri resim

Gta oyunlarının yine sevilen bir parçası olan Gta III hileleri ile yine yanınızda olmaya devam ediyoruz.Gta 3 için ihtiyaç duyacağınız bütün hileleri bir yazıda sizler için topladık. Bu hileler yardımıyla oyunda geçemediğiniz hiçbir bölüm veya görev kalmayacak. Artık Gta 3′te araba sürerken arabanın uçma keyfini yaşayabileceksiniz.

-Gta 3 Şifreleri


Yorum Yap

Gtadestek.Com Uslu Medya Tarafından Yayınlanmaktadır.
Euro Truck 2 yamaları , Farming Simulator 2013 yamaları , Wordpress Tema İndir , Oyun modları
Grand Theft Auto yamaları
Gta 4 Mod ve yamaları ,Gta San Andreas Mod ve yamaları , Gta 5 Mod ve Araba yamaları
GTADESTEK.COM - Grand Theft Auto - GTA Türkiye Sitesi
Sitemizde Grand Theft Auto(GTA) serisi hakkında bilgi , Türkçe yama , Araba Yamaları, Oyun yamaları Gibi içeriği bulabilirsiniz. Ayrıca tam çözüm anlatımlarımız ile zorlandığınız kısımları da kolaylıkla atlatabilirsiniz. Sitemizde Bulunan Görsel içerik Mod yapımcılarına aittir. Ayrıca Grand Theft auto oyununa ait görsel ieçrik ve logolar Rockstar Şirketine Aittir.Sitemizle alakalı kafanıza takılan sorunlarınız veya illegal olduğunu benimsediğiniz içerikleri iletişim bölümünden bizlere bildirebilirsiniz. En geç 3(üç) iş günü içerisinde size dönüş yapılacaktır.

"İnsanların En Hayırlısı , İnsanlara Faydalı Olanıdır."Hadis-i Şerif