Gta Vice City Çözünürlük Sorunu(Çözüm)

Gta Vice City Çözünürlük Sorunu(Çözüm)

7204
2
PAYLAŞ
gtavc_cozunurluksorunu

gtavc_cozunurluksorunu

Grand Theft Auto Vice City, yıllardır oyuncu tarafından severek oynanan kaliteli bir bilgisayar oyunudur. Fakat piyasaya çıkış tarihindeki şartlar ile şuanki şartlar çok değişti. Bu nedenle yeni işletim sistemlerinde oyunun çözünürlüğü değişmiyor. Ve ayarlarda görüntü ayarlarına geldiğimizde çözünürlük kısmı sönük kalıyor.

Aktaracağımız yöntem sayesinde bu olayı ortadan kaldıracağız ve pahalı bir sistemde kaliteli grafikler ile Gta Vice City oynayacağız.

gtavc_cozunurluksorunu_giderme

İlk olarak oyunun masaüstündeki simgesine sağ tıklayın ve Özellikler deyin.

gtavc_cozunurluksorunu_giderme_02

Daha sonra uyumluluk sekmesinden Uyumluluk modunu Windows 98/ Windows Me olarak seçiyor ve Uygulaya basıyoruz. Artık oyuna girdiğimizde ayarlar kısmında çözünürlük değiştirme sönük değil değiştirilebilir olacak.

gtavc_cozunurluksorunu_giderme_03

Gördüğümüz gibi çözünürlüğü 1366×768’e ayarladık. Artık daha kaliteli bir görüntü ile oyunu oynamak muhtemel olacak. Girelim ve deneyelim.

gtavc_cozunurluksorunu_giderme_04

Oyun artık daha güzel gözükecek. Grafikler daha kaliteli olduğundan oynarken de daha fazla haz alacaksınız. Ayrıca sitemizden araba yamaları indirip oyuna yükleme yapabilirsiniz. Gta Vice City Araba yükleme sayfamızdan da nasıl yüklendiği hakkında bilgi alabilirsiniz.

PAYLAŞ
Önceki makale[GTA V] Audi Quattro Sport Araba Yaması
Sonraki makale[GTA VC] Opel Record Araba Yaması
Gtadestek.com 7 Nisan 2013 yılından beri siz değerli Gta oyuncularına Kaliteli paylaşımlar sunarak Sitemizde güzel vakit geçirmenizi ayrıca Gta oyunlarına değer katacak araba yamaları ve diğer mod paylaşımlarıyla oyunu sıkılmadan oynamanızı sağlayacak içerikler üretiyoruz.

2 YORUMLAR

  1. YAW KARDS OYUNU AÇINCA EN BAŞTA YAZILARDAN SONRA ARABADAN İNMİYORLAR NE YAPABİLİRİM??

    CEVAP LÜTFEN!

BİR CEVAP BIRAK