Gta Vice City Full Savegame (Bütün Görevler Bitirilmiş)

Gta Vice City Full Savegame (Bütün Görevler Bitirilmiş)

2548
5
PAYLAŞ
gtavc-fullsavegameindir

gtavc-fullsavegameindirGta Vice City komple tamamlanmış görevleri ile oynamaya ne dersin ? Bu kayıtlı oyunu yükledikten sonra görevlerle uğraşmayacaksın. Dilediğin gibi Vice City sokaklarında dolaşabileceksiniz.

Şehirde bulunan satın alınmış binalardan para toplayıp, bu parayı dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz.

Kurulum: İndirdiğiniz Zip dosyasının içerisinde 2 adet dosya var. Bu dosyaları Belgelerim > Grand Theft Auto Vice City File > Save klasörünün içerisine atın. Ardından Oyunu çalıştırın ve yeni kayıtlı oyun ile oyuna giriş yapın.

Not: Gta Vice City’yi Full Türkçe oynayabilirsiniz. Klasik İngilizce – Türkçe çeviri değil, tamamen oyuna uyarlanmış bir Gta Vice City Türkçe Yaması ile eğlenceyi katla…

Dosya Özellikleri:Zip / 0,2 MB
Gta Vice City Full Savegame (Bütün Görevler Bitirilmiş)

PAYLAŞ
Önceki makaleRed Dead Redemption 2 Pc Versiyonu Çıkacak mı ?
Sonraki makaleGta 6 Fragmanı Sahte Çıktı

Gtadestek.com 7 Nisan 2013 yılından beri siz değerli Gta oyuncularına Kaliteli paylaşımlar sunarak Sitemizde güzel vakit geçirmenizi ayrıca Gta oyunlarına değer katacak araba yamaları ve diğer mod paylaşımlarıyla oyunu sıkılmadan oynamanızı sağlayacak içerikler üretiyoruz.

5 YORUMLAR

  1. bide bende savehous ve savehous.ipl dosyası var bu dosyalar için Windows bu dosyayı açmıyor diyo hangi programla açmalıyım yardımcı olurmusunuz

BİR CEVAP BIRAK