GTA 4 %100 Türkçe Yama İndir

GTA 4 %100 Türkçe Yama İndir

881
0
PAYLAŞ
gta4_turkce_yama_gtadestek_01

gta4_turkce_yama_gtadestek_05

Gta 4 ‘ün büyük bir bölümünün Türkçe olarak çevirildiği, menülerin tamamının oyun için diyaloglarında %95 gibi bir oranda tamamlandığı piyasada bulunan en kaliteli Gta 4 Türkçe yamasıdır. Yama Ensar BAŞLANTI ve Oğuz Gürsel tarafından hazırlanmıştır. Oğuz Gürsel’in Kuzeniko olarak başlattığı Türkçe yama çalışmasına Ensar Başlantı devam etti ve yamayı bu hale getirdi.

Yüklenişi :
Amerikan GTX dosyasını kopyalayıp
C:\Program Files (x86)\Rockstar Games\Grand Theft Auto IV\common\text
içine yapıştırın bu kadar iyi oyunlar

gta4_turkce_yama_gtadestek_06 gta4_turkce_yama_gtadestek_01 gta4_turkce_yama_gtadestek_02 gta4_turkce_yama_gtadestek_04 gta4_turkce_yama_gtadestek_03

Yapımcı Notu: OYUNUN SONUNDA DİMİTRİYLE ANLAŞMA YADA ÖLDÜRME VAR BU YAMADA ÖLDÜRMEYİ SEÇİN ONA GÖRE TÜRKÇELEŞTİRDİM YOKSA ANLAŞIRSANIZ SON 4 BÖLÜM ingilizce OLACAKTIR VE GÖREV ESNASINDA ÖLÜRSENİZ OYUNU KAPATIP TEKRAR AÇIN ÇÜNKÜ BAZI BÖLÜMLERLE GÖREV TEKRARI YAPINCA SENARYO DİLİ DEĞİŞİYOR VE İNGİLİZCE OLUYOR ORALARI DAHA ÇEVİRMEDİĞİM İÇİN ÖLDÜKTEN SONRA OYUNU RESTART EDİNİZ…

Yamamın Çalıştığı Sürüm: 1.0.7 – Sürüm uyumsuzluğunuz var ise aşağıdaki linkten güncelleme dosyalarına da ulaşabilirsiniz.

Gta 4 Türkçe Yama İndirGüncelleme İndir

PAYLAŞ
Önceki makale[GTA V] Aşırı Rampa Modu
Sonraki makale[GTA V] Raccoon City Araba Yaması

Gtadestek.com 7 Nisan 2013 yılından beri siz değerli Gta oyuncularına Kaliteli paylaşımlar sunarak Sitemizde güzel vakit geçirmenizi ayrıca Gta oyunlarına değer katacak araba yamaları ve diğer mod paylaşımlarıyla oyunu sıkılmadan oynamanızı sağlayacak içerikler üretiyoruz.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK