Gta 5 Pc versiyonu için İmza kampanyası Başlatıldı

Gta 5 Pc versiyonu için İmza kampanyası Başlatıldı

22
0
PAYLAŞ
gta_5_pc_versiyonu

gta_5_pc_versiyonu

Rockstar Games , Korsanın daha az vurduğu konsollarda oyunu çıkarmış ve bir türlü beklenilen Gta 5 Pc versiyonu çıkmamıştı. Duyarlı oyuncular tarafından başlatılan imza kampanyası ile Rockstar Games’e sesini duyurmaya çalışan Gta severler bu imza kampanyası ile resmi bir duyuru yayınlanmasını ve Gta 5 Pc versiyonunun da biran önce çıkmasını diliyorlar.

İmzalanacak Metin ise şöyle ;

Kime: Rockstar Games

GTA V Ekibi, Rockstar Games
Simon Ramsey, Rockstar Games
Alan Lewis, Take-Two Interactive Software, Inc.

Lüften GTA 5′in PC versiyonunu piyasaya çıkarın. GTA oyunları bugüne dek pek çok insanın hayatının parçası olmuştur ve en güçlü platform olan PC’de oyunun yayınlanmaması büyük bir utanç kaynağı olmuştur. Oyuna yapılan modifikasyonlar ve geliştirilen GTA modları PC oyunculuğunun büyük bir parçası olmuştur ve en eğlenceli anları yaşatmıştır. Umarım GTA 5′in PC versiyonunu çıkartma konusunu değerlendirir ve pek çok insanı mutlu edersiniz.

Saygılarımla.

Sende bizim gibi sabırsızsan ve Gta 5 ‘i bilgisayarda oynamaktan zevk alıyorsan buradan imza atabileceğin adrese ulaşabilirsiniz. Umarım yetkililer bu duruma duyarsız kalmaz ve en kısa sürede bizlere tatmin edici bir açıklama yaparlar.

PAYLAŞ
Önceki makale[GTA IV] Wartburg 353 W Deluxe
Sonraki makale[GTA IV] Ferrari LaFerrari Spider

Gtadestek.com 7 Nisan 2013 yılından beri siz değerli Gta oyuncularına Kaliteli paylaşımlar sunarak Sitemizde güzel vakit geçirmenizi ayrıca Gta oyunlarına değer katacak araba yamaları ve diğer mod paylaşımlarıyla oyunu sıkılmadan oynamanızı sağlayacak içerikler üretiyoruz.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK