Gta 5 Sevgililer Günü Süprizi

Gta 5 Sevgililer Günü Süprizi

152
0
PAYLAŞ
gta5sevgililiergunuguncellemesi2

gta5sevgililiergunuguncellemesi

Henüz bilgisayar versiyonu çıkmasa da Rockstar Gta 5′ e sevgililer günü süprizi ile bir güncelleme yayınladı. Los Santos  Sevgililer Günü etkinliğinde ahşap kavrama Gusenberg Libero makineli tüfeği ile soğuk çeliğin gücü Sana “Seni Seviyorum” diyor. Yeni birçok elbise de bu Valentine’s Day Massacre güncellemesiyle gün yüzüne çıkıyor.

1920’leri tema Alan Sevgililer Günü Güncellemesinde başka ne var ne yok aktaralım hemen.

Yeni Meslekler
Bu güncelleştirme ayrıca 10 yeni iş içerir.

” Shotgun Wedding ” ( Takım Ölüm Oyunu  ) :Başlık herşeyi anlatıyor . Av tüfekleri ile kilitli PaletoBay kilisenin çevresinde küçük ölçekli Ölüm Maçı . Bu boşanma çok daha az kanlı olacak.

gta5sevgililiergunuguncellemesi3

” Mülkiyet Değerler ” ( Ölüm Maçı ) : aşk unutun , hiçbir gayrimenkul almayıda düşünmeyin fiyatlar  kalbini kırabilir . Ayna Park yakınındaki  Ölüm Maçı. Çimenli tepelerinden üzerindeki keskin nişancı için dışarı bak .

” Creek ” ( Paraşüt ) : Kendinizii dışarı atma gibi bir salaklık yaparak  ‘ Ben aşığım ‘ diyorsunuz. Bir dik dalış , neredeyse Cassidy Creek içine kayma ,Raton  kanyon bölgesinde harika bir uçuş keyfi.

” Vinewood Turlar ” ( Yarış) : Eğer içkin ve gözlerinde yıldızlı bir sevgi taşıyan karın varsa Daha neye ihtiyacım olabilir deme. VINEWOOD ve Rockford Hills tüm turistik mekanlara alarak otomobil ve motosiklet yarışları  için kucak açmış durumda .

gta5sevgililiergunuguncellemesi2

” Motorboating ” ( Deniz Yarışı ) :Yeni bir Deniz yarışı keyfi yaşamalısın. Sevgililer gününe özel güncellemeyle  Kuzeygordo dağı eteklerinde şamandıralar arasında motorboating deneyimini kaçırma.

” Heart Breaker ” ( Bisiklet Yarışı ) :Büyük Senora Çölü’ne bir aşk kalp oyma tarafından bilinmektedir duygularını olun . Tepeler ve kalp şeklinde bir yolda bisiklet için bu özellikle off – road yarış tur seni bekliyor.

Çevirme : Gtadestek.com

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK