Gta V Ne Zaman Çıkacak Resmi Kaynak

Gta V Ne Zaman Çıkacak Resmi Kaynak

118
0
PAYLAŞ
gta5pc

gta5pc

Merhaba Gta severler, Gtadestek olarak Nvidia CEO’sunun yaptığı bir açıklamayı sizlerle paylaşmak istedik. Biliyorsunuz ki Ekran kartı markası olan Nvidia birçok bilgisayar oyununa sponsor olmaktadır. Nvidia Ceo’su Gta V için 2013 Sonlarına doğru çıkacak açıklaması ile birkez daha heyecanlandık hepimiz.

Gta 5 PC versiyonu Ne Zaman Çıkacak ?

Nvidia CEO’suna göre Gta 5 bilgisayar versiyonunun çıkması Bu yılın sonuna kadar uzayabilir.Bu uzamanın sebebi ise Cover işlemi sırasında Gta 4‘teki gibi birçok hata ile karşılaşmadan oyun motorundaki gerekli değişiklikler yapılarak bu düzenlemelerden sonra oyunun sorunsuz bir versiyonu PC için çıkartılacak. Gta4 oyununda karşılaşılan hatalar yamalarla giderilmeye çalışıldıysa da oyuncuyu oldukça çok üzmüştü bu durum. Neredeyse tatsız bir oyun olarak karşımızdaydı ama yapılan bu açıklamanın ardından Gtaseverler bir kaç ay daha sabredip efsane oyunu PC nbaşında oynayacaktır.

 

PAYLAŞ
Önceki makale[GTA IV] Bugatti Veyron 16.4
Sonraki makale[GTA ViCE CiTY] Mercedess Benz SLS AMG
Gtadestek.com 7 Nisan 2013 yılından beri siz değerli Gta oyuncularına Kaliteli paylaşımlar sunarak Sitemizde güzel vakit geçirmenizi ayrıca Gta oyunlarına değer katacak araba yamaları ve diğer mod paylaşımlarıyla oyunu sıkılmadan oynamanızı sağlayacak içerikler üretiyoruz.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK