Gta 6 Ne Zaman Çıkacak ?

Gta 6 Ne Zaman Çıkacak ?

846
0
PAYLAŞ
gta6_nezamancikacak

gta6_nezamancikacak

Rockstar North tarafından geliştirilen Gta 6 ne zaman çıkacak ? Gta 5’in yetersiz senaryosu oyuncuların Gta 6 baskılarını arttırdı. Dünyada en çok oynanan oyun serisi Gta’nın yeni versiyonu henüz resmi ağızlardan duyurulmasa da firmanın oyun üzerinde yoğun bir çalışmasının olduğu biliniyor.

Gta 5 ‘in 2013 yılındaki ilk platforma çıkışı ve yakın zamanda Pc oyuncularıyla buluşmasının ardından firmanın Rockstar North atolyesinde bir yandan Gta 5 güncellemeleri ile oyundaki açık ve sorunları giderip yenilikler eklenmesini sağlayan ekibi diğer yandan Gta 6 senaryosu üzerinde çalışmalarına devam ediyor. Aldığımız duyuma göre Gta 6’da ana karakter bir kız.

Çıkış tarihide yine konsollara 2018 olarak tahmin ediliyor. Bilgisayara ne zaman çıkacağı ise 2020 yılını bulacak gibi. Hayırlısı..

PAYLAŞ
Önceki makaleGTA 5 Aston Martin GT12 2015 Model Araba Yaması
Sonraki makaleGta VC Full Türkçe Yama İndir
Gtadestek.com 7 Nisan 2013 yılından beri siz değerli Gta oyuncularına Kaliteli paylaşımlar sunarak Sitemizde güzel vakit geçirmenizi ayrıca Gta oyunlarına değer katacak araba yamaları ve diğer mod paylaşımlarıyla oyunu sıkılmadan oynamanızı sağlayacak içerikler üretiyoruz.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK