Gta San Andreas %100 Save İndir

Gta San Andreas %100 Save İndir

320
0
PAYLAŞ
gtasa_savegameindir_gtadestek

gtasa_savegameindir_gtadestek

Gta San Andreas’ta görev yapmaktan sıkıldıysanız veya arabayla geniş bir şehir turu atmak istiyorsanız bu yama işinizi görebilir. Oyunun hikaye kısmını tamamladıktan sonra çete savaşları başlıyor oyun bitmiyor. Yeşil çetenin başına geçtikten sonra diğer çete üyelerini arabalara doldurup farklı çetelerin elindeki bölgeleri ele geçirmeye çalışıyorsunuz oyun bu şekilde sürüyor. İstediğiniz gibi kafa dağıtmak için bu save işinizi görecektir.

Gta San Andreas %100 Save Game Nasıl Yüklenir ?

Aşağıdaki Bağlantıdan .ZIP Dosyasını indirin. Öncelikle Gta San Andreası daha yeni kurduysanız oyuna bir kez giriş yapın. Daha sonra oyundan çıkın ve aşağıdaki bağlantıdan indirdiğiniz dosyanın içerisinde bulunan  “GTASAsf1.b” isimli Dosyayı Belgelerim > GTA San Andreas User Files Klasörünün içerisine atın daha sonra Kayıtlı oyunlarda bulunan FREEWAT  20 Ocak 2007 tarihli kayıtlı oyundan başlayabilirsiniz.

Gta San Andreas %100 Save İndir

PAYLAŞ
Önceki makaleGta San Andreas Oynuyoruz 5.Bölüm İt Dalaşı
Sonraki makale[GTA IV] Ferrari Enzo 2002 Model
Gtadestek.com 7 Nisan 2013 yılından beri siz değerli Gta oyuncularına Kaliteli paylaşımlar sunarak Sitemizde güzel vakit geçirmenizi ayrıca Gta oyunlarına değer katacak araba yamaları ve diğer mod paylaşımlarıyla oyunu sıkılmadan oynamanızı sağlayacak içerikler üretiyoruz.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK