Gta San Andreas Mobil Platformlarda !

Gta San Andreas Mobil Platformlarda !

72
0
PAYLAŞ


Milyonlarca oyuncuyla buluşmuş bir çoğunu bilgisayar başına bağlayan hatta evebeynleri yeni bilgisayar alma konusunda ikna etmiş çocuklarında oynadığı bir dönemin klasiği Gta San Andreas artık mobil ortam da da oynanabilir ! Tablette veya cep telefonunda oynayabileceğiniz Rockstar tarafından geliştirilen Gta San Andreas Mobil ile Gta severler eski klasiği birkez daha kolayca ulaşabileceği bir teknolojik aletten oynama keyfine varacak. Ayrıca birçok arkadaşın çok basit olur düşüncesine son vermek için lütfen yukarıdaki fragmanı izleyin. Hiçte sandığımız gibi basit bir yapım olmadığını göreceksiniz.

Gta 5‘in halen Pc sürümünün çıkmaması ve yetkili bir ağızdan böyle bir sürümün çıkıp çıkmayacağı hakkındaki bilginin olmaması doğrultusunda biz konsolu olmayan olsa da bilgisayarda oynarken aldığı keyfi almayan Gta severlerin halen sabırla Gta 5’i beklerken takılacağı güzel bir oyun olduğu düşüncesindeyim! Katılanlar ? 🙂

Gtadestek.Com

PAYLAŞ
Önceki makale[GTA IV] Volvo C30 T5
Sonraki makale[GTA IV] Fiat Tempra
Gtadestek.com 7 Nisan 2013 yılından beri siz değerli Gta oyuncularına Kaliteli paylaşımlar sunarak Sitemizde güzel vakit geçirmenizi ayrıca Gta oyunlarına değer katacak araba yamaları ve diğer mod paylaşımlarıyla oyunu sıkılmadan oynamanızı sağlayacak içerikler üretiyoruz.

YORUM YOK

BİR CEVAP BIRAK