Gta San Andreas Yama Yükleme Resimli Anlatım

Gta San Andreas Yama Yükleme Resimli Anlatım

3032
3
PAYLAŞ
gtasanandreasmodnasilyuklenir

gtasanandreasmodnasilyuklenir

Sitemizde sizler için paylaştığımız araba yamaları ve çeşitli Gta San Andreas yamalarını indirdikten sonra nasıl oyuna yükleyeceğinizi resimli olarak aktarmak istedik. Öncelikle ihtiyacınız olan Gta San Andreas Mod Installer(SAMI) programı. Konunun en altında bulunan linkten bu programı indirebilirsiniz.

Öncelikle Oyunun Bilgisayarınızda kurulu olduğuna emin olun. Ardından San Andreas Mod Installer Programını çalıştırın.

gtasanandreasmodyuklemeresimlianlatim_1

Programı çalıştırdıktan sonra Install a Mod’a Tıklıyoruz. Daha sonra açılan kısımda yapacaklarınızı ise ikinci resimde detaylı şekilde görebilirsiniz.

gtasanandreasmodyuklemeresimlianlatim_2

  1. Numaralı bölümde Gta San Andreas oyunu nerede yüklüyse orayı seçiyoruz. Resimde gördüğünüz gibi Browseye bastıktan sonra oyunun kurulu olduğu klasörü seçmemiz gerekiyor.
  2. Numaralı bölümde ise indirdiğiniz Zip yada RAR uzantılı dosyanın nerede olduğunu Browse ile seçtikten sonra hemen üste bulunan ZIP/RAR File olanı işaretliyoruz.
  3. Numaralı ise 1 ve 2 numaralı işlemleri doğru bir şekilde yaptıysak Continue’ye tıklıyoruz.

İşlem bu kadar arkadaşlar sitemizde paylaştığımız Gta San Andreas yamalarını aşağıdaki linkten indireceğiniz Program ile Yukarıdaki işlemleri gerçekleştirerek oldukça basit bir şekilde yapabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar.

Yapımcı : cpmusick

San Andreas Mod Installer(SAmi) V1.1 İndir

3 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK