Hakkımızda

Hakkımızda

Bütün Grand Theft Auto oyunlarına ait araba , uçak , helikopter gibi yamalar ile bu oyunları zenginleştiren materyaller barındıran bir websitesidir. Ayrıca Gta şifreleri ve hile kodlarının en detaylı olarak paylaşıldığı alt sayfalarımız ile oyunda takıldığınız yerlerde tek bir gezinti ile sitemizde bütün şifrelere ulaşabilmeniz mümkündür.

Gtadestek , Türkiye’nin Gta bankası olarak sizlerin her türlü bilgiye anında ulaşması ve paylaşılan yamalar ile oyuna gerçekçilik katmanız düşünülerek oluşturulmuştur. Bu oluşumda paylaşılan içerikler gerçek zamanlı koruma sağlayan güvenlik duvarları ve antivirüs programları ile taranmaktadır.

Siz son kullanıcılar sitemiz üzerinden paylaşılan bağlantılardan indirdiğiniz dosyaları güvenliğiniz için tekrardan taratarak herhangi bir kötü sonuçtan kaçınabilirsiniz. Sitemiz üzerinden indirdiğiniz herhangi bir dosya ile doğacak problemden Gtadestek.Com Sorumlu değildir. Sitemizi Ziyaret eden her kullanıcı bu bildirimi okumuş kabul edilir.Bu nedenle mutlaka indirdiğiniz dosyaları taratmadan oyuna yüklemeye çalışmayınız.

Sitemize Reklam vermek için Google Adwords sistemini kullanabilirsiniz.Diğer Reklam Seçeneklerimiz için tıklayınız..

Gtadestek.com Bilgileri

Editör Sayısı : 3
Kullanılan CMS(Content Management System ): WordPress
Kullanılan Tema :NewsMag Theme(Themeforest Lisanslıdır.)
Tema Uyarlama: Kazım USLU